Výmena prevodového oleja

Profesionálna výmena oleja v automatickej prevodovke

Vykonávame profesionálnu výmenu oleja v automatických prevodovkách pomocou najmodernejšieho zariadenia ATF EVOLUTION PLUS od nemeckej firmy BLUECHEM GROUP. Toto zariadenie pomocou automatizácie slúži nielen na výmenu starého oleja, ale zároveň aj na veľmi efektívne prečistenie (preplach) všetkých systémových komponentov v prevodovke, ako aj chladiaceho systému prevodovky.

S týmto výkonným zariadením sme schopní urobiť servisný úkon aj na najmodernejších vozidlách rôznych značiek. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Naše služby

Výmena oleja v automatických prevodovkách

Vykonávame profesionálnu výmenu oleja v automatických prevodovkách pomocou najmodernejšieho zariadenia ATF EVOLUTION PLUS od nemeckej firmy BLUECHEM GROUP. Toto zariadenie pomocou automatizácie slúži nielen na výmenu starého oleja, ale zároveň aj na veľmi efektívne prečistenie (preplach) všetkých systémových komponentov v prevodovke, ako aj chladiaceho systému prevodovky. S týmto výkonným zariadením sme schopní urobiť servisný úkon aj na najmodernejších vozidlách rôznych značiek. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Dekarbonizácia motorov

Motor vášho auta sa časom začne "karbonizovať", tzn. zanášať sa karbónovými usadeninami. Karbónové usadeniny /uhlíkové nánosy/ vznikajú pri spaľovaní paliva a usádzajú sa na stenách motora. Tým spôsobujú vážne poškodenie motora. Prevencia je jediné riešenie, ako predísť týmto poškodeniam a drahým opravám.

Oprava klÍmového potrubia

Vykonávame profesionálnu opravu poškodeného klímového potrubia na vozidle pomocou systému od nemeckej firmy VULKAN LOKRING. Opravy robíme prevažne priamo na vozidle bez nutnosti demontáže klímového potrubia. Spoje, ktoré vzniknú na potrubí, sú stopercentne kvalitné a trvácne. Pre viac info nás neváhajte prosím kontaktovať.

Kontaktujte nás

Telefón

Adresa

ADLER A SYN, spol. s r.o.
Dolná Kolónia 15,
960 01 Zvolen

Otváracie hodiny

PON - PIA : 9.00 - 18.00

Dekarbotech autoservis Zvolen - Richard Adler

Kontaktný formulár